عمومیمتن و جملات زیبامطالب جالبویژه

داستانی زیبا به مناسبت روز پدر

مرد جوانی ، از دانشکده فارغ التحصیل شد . ماهها بود که ماشین اسپرت زیبایی ، پشت شیشه های یک نمایشگاه به سختی توجهش را جلب کرده بود و از ته دل آرزو می کرد که روزی صاحب آن ماشین شود . مرد جوان ، از پدرش خواسته بود که برای هدیه فارغ التحصیلی ، آن ماشین را برایش بخرد . او می دانست که پدر توانایی خرید آن را دارد .

روز پدر

بالاخره روز فارغ التحصیلی فرا رسید و پدرش او را به اتاق مطالعه خصوصی اش فرا خواند

و به او گفت : من از داشتن پسر خوبی مثل تو بی نهایت مغرور و شاد هستم و تو را بیش از هر کس دیگری در دنیا دوست دارم . سپس یک جعبه به دست او داد . پسر ، کنجکاو ولی ناامید ، جعبه را گشود و در آن یک انجیل زیبا ، که روی آن نام او طلاکوب شده بود ، یافت . با عصبانیت فریادی بر سر پدر کشید و گفت : با تمام مال و دارایی که داری ، یک انجیل به من می دهی ؟ کتاب مقدس را روی میز گذاشت و پدر را ترک کرد .

سالها گذشت و مرد جوان در کار و تجارت موفق شد . خانه زیبایی داشت و خانواده ای فوق العاده . یک روز به این فکر افتاد که پدرش ، حتماً خیلی پیر شده و باید سری به او بزند . از روز فارغ التحصیلی دیگر او را ندیده بود . اما قبل از اینکه اقدامی بکند ، تلگرامی به دستش رسید که خبر فوت پدر در آن بود و حاکی از این بود که پدر ، تمام اموال خود را به او بخشیده است . بنابراین لازم بود فوراً خود را به خانه برساند و به امور رسیدگی نماید . هنگامی که به خانه پدر رسید ، در قلبش احساس غم و پشیمانی کرد . اوراق و کاغذ های مهم پدر را گشت و آنها را بررسی نمود و در آنجا ، همان انجیل قدیمی را باز یافت . در حالیکه اشک می ریخت انجیل را باز کرد و صفحات آن را ورق زد و کلید یک ماشین را پشت جلد آن پیدا کرد . در کنار آن ، یک برچسب با نام همان نمایشگاه که ماشین مورد نظر او را داشت ، وجود داشت . روی برچسب تاریخ روز فارغ التحصیلی اش بود و روی آن نوشته شده بود : تمام مبلغ پرداخت شده است .

چند بار در زندگی دعای خیر فرشتگان و جواب مناجات هایمان را از دست داده ایم فقط برای اینکه به آن صورتی که انتظار داریم رخ نداده اند ؟

خداوند همه پدرانی که در این دنیا نیستند را بیامرزد .

روز پدر مبارک

داستانی زیبا به مناسبت روز پدر
داستانی زیبا به مناسبت روز پدر
داستانی زیبا به مناسبت روز پدر
داستانی زیبا به مناسبت روز پدر
داستانی زیبا به مناسبت روز پدر

(1) روز پدر داستان خواندنی و زیبای هدیه ی persianv.com
روز پدر داستان خواندنی و زیبای هدیه ی روز پدر و تاریخ دقیق روز پدر در سال 97


(2) فرارو اس ام اس و پیام تبریک روز پدر fararu.com
فرارو اس ام اس و پیام تبریک روز پدر متنهای طولانی تبریک روز پدر به پدر پدر شوهر و پدر زن


(3) تبریک روز پدر98 تبریک روز پدر 98 و اس persianv.com
تبریک روز پدر98 تبریک روز پدر 98 و اس ام اس های تبریک روز پدر 98


(4) شعرهای بسیار زیبای روز پدرparsnaz.com
شعرهای بسیار زیبای روز پدر


(5) عکس نوشته روز پدر 98 پروفایل جدید روز photokade.com
عکس نوشته روز پدر 98 پروفایل جدید روز پدر مبارک


(6) متن درباره روز پدر فوت شده متن روز persianv.com
متن درباره روز پدر فوت شده متن روز پدر برای پدرانی که در بین ما نیستند


(7) پیامک های زیبا به مناسبت روز پدر
پیامک های زیبا به مناسبت روز پدر روز مرد رو پیشاپیش به همه مردایی که کسی رو ندارن بهشون تبریک بگه صیمیمانه تبریک میگم. اگه می تونستم برای همشون جوراب میخریدم آیا می


(8) عکس نوشته تبریک روز مرد و پدرbeytoote.com
عکس نوشته تبریک روز مرد و پدر


(9) داستان خواندنی به مناسبت روز پدر
داستان به مناسبت روز پدر مرد جوانی از دانشکده فارغ التحصیل شد . ماهها بود که ماشین اسپرت زیبایی پشت شیشه های یک نمایشگاه به سختی توجهش را جلب کرده بود و از ته دل آرزو می کرد که روزی صاحب آن ماشین شود .


(10) داستانی زیبا به مناسبت روز پدر
پشت شیشه های یک نمایشگاه به سختی توجهش را جلب کرده بود و از ته دل آرزو می کرد که و از دانشکده فارغ التحصیل شد . ماهها بود که ماشین اسپرت زیبایی و مرد جوانی را در آکا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =

دکمه بازگشت به بالا